Profesjonalne układanie parkietów i podłóg

Układanie parkietów drewnianych

Sposób położenia i wykończenia parkietu jest istotny z wielu względów. Źle wykonana podłoga nie będzie bowiem w stanie wytrzymać ciężaru związanego z jej codziennym użytkowaniem. Okaże się ona także nieodporna na wpływ wilgoci, zmiennych temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to sprawia, że jej układanie musi uwzględniać realizację najlepszych możliwych technik, a także wykorzystanie wysokiej jakości materiałów.

Spełnienie wszystkich wymienionych wyżej kryteriów gwarantuje nasza firma. Każdy projekt wykonujemy po wcześniejszej, szczegółowej konsultacji z Klientem, zapewniając najwyższą dokładność i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od 15 lat – doświadczenia zebrane przez ten długi okres pozwalają nam spełnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Na czym polega nasza praca?

Sprzedajemy i układamy panele podłogowe. Staramy się, aby z jednej strony produkty z oferty były pod daną kieszeń w wybranej klasie, z drugiej spełniały nowoczesne standardy wytrzymałości, przydatności i estetyki. Łączymy profesjonalizm w doradztwie i w realizacji projektów zleconych przez Klienta. Precyzja i gwarancja po montażu, pozwalają swobodnie korzystać z nowego parkietu.

Związaliśmy naszą działalność z wystrojem wnętrz, ponieważ wiemy że traktowana często po macoszemu podłoga, jest dosłownie podstawą komfortu odpoczynku w domu, ale i w pracy. Nie powinna się niszczyć z błahych powodów i być dokładnie położona.

parkiet-drewniany-uklad Profesjonalne układanie parkietów i podłóg - Telefon: 609-370-990

Rodzaje parkietów i wzory

Jesteśmy w stanie położyć każdy parkiet, niezależnie od jego rodzaju. Nasze usługi realizowane są zarówno w oparciu o modele typowo domowe (parkiety tradycyjne, lamelowane oraz mozaikowe), jak i przemysłowe, które wymagają wykonania prac z uwzględnieniem zadań, jakie posadzka musi spełniać. Kładziemy także parkiet warstwowy – o dwóch i trzech warstwach.

Naszym Klientom pozostawiamy bardzo szeroki wybór wzorów, w jakich parkiety zostaną położone. Niestraszne nam żadne jodełki, cegiełki, drabinki czy szachownice. Każdy projekt dostosowywany jest do Państwa wymagań, a także uwzględnia specyfikę konkretnego domu, mieszkania bądź firmy, w których posadzka ma zostać zamontowana i odpowiednio zabezpieczona.


Gdzie pracujemy?

Obszar działania naszej firmy obejmuje zarówno Warszawę (nasza siedziba mieści się na Targówku), jak również najbliższe okolice stolicy, w tym Piaseczno, Pruszków, Marki, Ząbki czy Legionowo. Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej pracy, a także terminowość - nie wydłużamy sztucznie terminów jak wielu innych fachowców.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług - gwarantujemy, że wysoka jakość wykonanej pracy wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów robocizny, jak to często bywa wśród działających w stolicy firm z branży budowlanej i wykończeniowej. Jednym słowem - wysoka jakość usług w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

parkiet-drewniany Profesjonalne układanie parkietów i podłóg - Telefon: 609-370-990

Oferta

Układanie parkietu to prawdziwa sztuka, której tajniki wymagają lat doświadczeń w branży. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu układania parkietów - jesteśmy w stanie ułożyć praktycznie każdy wzór parkietu w Twoim domu lub firmie. Nasze usługi to pewność doskonałego wyglądu podłogi przez wiele lat użytkowania.

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości materiały wykończeniowe, które zapewnią podłogom w Twoim domu doskonały wygląd przez wiele lat. Nie oszczędzamy na materiałach do układania parkietu, co daje pewność doskonałego wyglądu podłogi przez lata, bez konieczności wydawania pieniędzy na poprawki czy renowację.

Profesjonalne doradztwo i cennik

Przystępność cen to nadal jedna z najważniejszych cech na konkurencyjnym rynku handlu i usług. Sporo się zmieniło od czasów linoleum i klepek drewnianych. Oferta jest nieporównywalnie bogatsza w zakresie materiałów i dizajnu. Tym bardziej liczą się producenci, których my wybieramy do naszego asortymentu, gwarantujący jakość i korzystną cenę.


Doradztwo w naszej firmie oparte jest o doświadczenie pracowników, jak i o opinie naszych Klientów. Śledzimy trendy, sprawdzamy co proponują projektanci, cały czas zdobywamy wiedzę, dbamy o jakość obsługi i miłą atmosferę podczas dokonywania zakupów i przy okazji montażu. Profesjonalizm jest podstawą w naszej pracy.


Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług - gwarantujemy, że wysoka jakość wykonanej pracy wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów robocizny, jak to często bywa wśród działających w stolicy firm z branży budowlanej i wykończeniowej. Jednym słowem - wysoka jakość usług w dobrej cenie!

Planujesz budowę domu i szukasz sprawdzonego parkieciarza? Czeka cię wymiana podłogi na nową, ale znalezienie solidnego fachowca to nie lada wyzwanie? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług, które wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w dobrej cenie. Najlepszym potwierdzeniem naszej wiedzy i doświadczenia są zrealizowane dotychczas usługi w zakresie układania parkietów i podłóg.

Układanie parkietu przemysłowego i egzotycznego


Klientom w Ząbkach, Markach, Białołęce i nie tylko oferujemy szeroki zakres usług związanych z profesjonalnym układaniem parkietów. W naszej ofercie osoby planujące budowę lub remont domu czy mieszkania znajdą między innymi starannie wykonane podłogi przemysłowe i egzotyczne.

Parkiet przemysłowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnej podłogi drewnianej. Układany za pomocą drewnianych deszczułek (lamelek) o kwadratowym lub prostokątnym przekroju sprawdza się doskonale w miejscach intensywnie użytkowanych. Parkiety egzotyczne, układane zwykle z paneli z takich gatunków drewna jak teak, palisander czy wenge wyróżniają się niezwykle bogatą kolorystyką i oryginalnym usłojeniem, coraz częściej można znaleźć na polskich podłogach.

Układanie w wzory


Klienci z Zielonki, Bielan, Piaseczna i innych miast w okolicy, decydujący się na montaż podłogi, stoją przed wyborem wzoru jej ułożenia. Jednym z popularniejszych, a jednocześnie najbardziej klasycznych sposobów ułożenia parkietu jest tak zwana jodełka, jodełka podwójna lub jodełka potrójna.

Często spotykane są również parkiety w cegiełkę, w przypadku których ważne jest prostopadłe ułożenie względem linii okien. Coraz częściej w polskich domach i mieszkaniach spotkać można też ukośne parkiety okrętowe, które doskonale maskują nierówności ścian.

 Dla klientów w Tarchominie, Łomiankach, Bielanach i w okolicy zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń związanych z układaniem parkietów i podłóg. Już od 15 lat działamy w pełni kompleksowo.

 

 Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi związane z montażem nowych podłóg oraz przywróceniem dawnego wyglądu starym parkietom. 


Nowe trendy w budownictwie deweloperskim wprowadziły panele także do pomieszczeń i aneksów kuchennych. W tym zakresie mamy coraz więcej efektywnych realizacji. Wysoki stopień zadowolenia odnotowujemy także w zakresie sprzedaży paneli w kształcie płytek. Układanie ich zlecane jest najczęściej w przedpokojach i holach, gdzie istotą jest wytrzymałość i odporność na wilgoć.

Potwierdzeniem naszych umiejętności oraz profesjonalnego podejścia do wykonywanych prac są zdjęcia realizacji, z którymi możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie. Pozytywne opinie dotychczasowych Klientów pokazują, że warto zainteresować się naszą ofertą.

Zdjęcia realizacji

Naprawa lub wymiana podłogi na nową to jedne z najczęściej wykonywanych prac remontowych. Choć z pozoru mogą wydawać się możliwe do samodzielnego wykonania, warto zlecić je solidnym fachowcom. Jak znaleźć sprawdzonych parkieciarzy, by oszczędzić swój czas, nerwy i energię, a przede wszystkim – cieszyć się z idealnie ułożonej podłogi?

Klientów z okolic Warszawy, w tym z Ząbek,Tarchomina, Łomianek czy Marek, zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług. Już od 15 lat w jej ramach wykonujemy rzetelnie prace związane z układaniem podłóg i parkietów. Klientom ze stolicy i jej okolic zapewniamy terminową realizację usług w atrakcyjnych cenach.

Okolice Warszawy

Dowodem na posiadaną przez nas wiedzę i gromadzone przez lata doświadczenie są dotychczasowe realizacje. Dla klientów z Warszawy i okolicznych miast ułożyliśmy setki podłóg i parkietów, wykonaliśmy prace wykończeniowe, takie jak polerowanie i cyklinowanie oraz poddaliśmy renowacji stare podłogi w ich domach i mieszkaniach.

Wysoki poziom usług jest naszym priorytetem. Wszystkim osobom, które planują remont domu lub mieszkania, zapewniamy fachowe ułożenie parkietu lub podłogi. Wiemy jak trudne jest znalezienie naprawdę dobrych fachowców, którzy wykonują swoje prace rzetelnie, terminowo i do tego w uczciwej cenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!


Najczęstsze błędy przy układaniu parkietów


Korzystający z naszych usług klienci w Zielonce, Tarchominie, Białołęce, Bielanach czy Ząbkach, nie muszą obawiać się niedoróbek podczas układania parkietu czy podłogi. Do najczęstszych błędów wśród nierzetelnych parkieciarzy należą między innymi układanie podłogi na niestabilnym podłożu, pozostawianie resztek kleju, niedokładne czyszczenie podłoża z pyłu czy zbyt cienka warstwa wylewki.

Zdarza się również, że pracownik zapomina o dylatacji czy izolacji przeciwwilgociowej lub niewłaściwie je wykonuje. Podobnie bywa z układaniem parkietu lub podłogi na niedostatecznie suchym podłożu. Te i inne błędy nie tylko negatywnie wpływają na estetykę podłogi, ale i powodują jej niszczenie, co może wiązać się z koniecznością kosztownej wymiany na nową.

By uniknąć kosztownych napraw, warto wybrać solidnego parkieciarza. Na rynku nie brakuje bowiem osób bez doświadczenia czy spożywających alkohol w pracy. Alarmująca powinna być dla nas zbyt niska cena usług i jakość sprzętu z którego korzysta parkieciarz. Dobrych specjalistów warto szukać w internecie, czytając uważnie wszystkie opinie i przyglądając się zrealizowanym projektom.

Najczęstsze pytania dotyczące układania parkietu.


Kto układa parkiet?

Układaniem parkietów i podłóg zajmują się w naszej firmie fachowcy, dysponujący ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki doskonałej znajomości technik oraz wyobraźni, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów z Warszawy i okolic, w tym Bielan, Piaseczna czy Łomianek.

Co jest potrzebne do układania?

Panele podłogowe to prosty i sprawdzony sposób na odmianę wyglądu pomieszczenia. Przed rozpoczęciem prac, które warto zlecić doświadczonym specjalistom, konieczne jest jednak przygotowanie niezbędnych narzędzi. Dzięki nim możliwe jest szybkie i poprawne położenie parkietów. Do ułożenia paneli potrzebne są przede wszystkim wyrzynarka, wiertarka oraz dwa młotki – zwykły i gumowy. Oprócz tego podczas prac wykorzystywane będą taśma klejąca,uszczelniacz, szpachla, zestaw klinów plastikowych oraz kołków montażowych. Na miejscu montażu paneli nie powinno również zabraknąć miarki i ołówka technicznego.

Świadczone usługi wykonujemy każdorazowo z poszanowaniem czasu i pieniędzy naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie zlecenia wykonywać nie tylko w pełni profesjonalnie, ale i terminowo przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Warszawie i okolicznych miastach.

Kiedy najlepiej układać parkiet?

Wielu klientów z Zielonki, Bielan, Piaseczna i okolic pyta nas o najlepszą porę na układanie parkietu. Nie ma bowiem wątpliwości, że odpowiedni moment na montaż podłogi zapewnić może jej nienaganny wygląd i trwałość przez długie lata bez konieczności kosztownej wymiany na nową.

Wszystkim planującym położenie połogi zalecamy rozpoczęcie prac po zakończeniu wszelkich prac mokrych, związanych z kładzeniem tynków i malowaniem ścian. W remontowanym pomieszczeniu powinna działać również instalacja grzewcza, zapewniająca optymalną temperaturę bez względu na warunki zewnętrzne. Idealnym momentem na prowadzenie prac parkieciarskich jest w związku z tym sezon grzewczy, który pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność i temperaturę powietrza.

Jak układać parkiet do okna

Sposób ułożenia paneli ma kluczowy wpływ na finalny efekt wizualny. W przypadku większości pomieszczeń, panele warto układać prostopadle do okna, a więc zgodnie z kierunkiem, w jakim pada światło. Dzięki temu połączenia między poszczególnymi elementami podłogi będą mniej widoczne. W pomieszczeniach z kilkoma oknami, panele warto układać równolegle do do promieni wpadających przez okno naprzeciwko wejścia.

Ogrzewanie podłogowe a układanie paneli?

Mimo obiegowych opinii, podłogi laminowane mogą być z powodzeniem stosowane w połączeniu w wodnym ogrzewaniem podłogowym. Samo ich układanie nie różni się zbytnio od standardowego, a główne różnice wynikają przede wszystkim od sposobu przygotowania podłoża. W przypadku paneli podłogowych układanych na ogrzewaniu, wylewka musi być stopniowo ogrzewana do maksymalnej temperatury, następnie należy zmniejszać temperaturę do wartości użytkowej, a na dwa dni przed rozpoczęciem prac konieczne jest wyłączenie ogrzewania. Położona na tak przygotowanym podłożu podłoga laminowana zachowa swoje właściwości na długie lata

Co w przypadku długich i wąskich pomieszczeń? Najlepszym rozwiązaniem jest układanie podłogi równolegle do krótszych ścian. To doskonały sposób na optyczne powiększenie wnętrza. Nie bez znaczenia jest też wcześniejsze posortowanie deser ze wzorem, co pozwala na zachowanie ciągłości wzoru na całej długości podłogi.

Jak układać parkiet bez kleju?

Sposób montowania parkietu decyduje o jego właściwościach. Choć podłogi montowane na klej uznawane są za bardziej stabilne, to łatwość montażu podłóg pływających, które nie wymagają klejenia sprawia, że są one coraz chętniej wybierane przez naszych klientów w Piaseczna, Bielan, Łomianek i nie tylko. Montaż podłogi bez kleju jest przede wszystkim szybszy, łatwiejszy, ale i tańszy dla klienta. Nie wymaga dodatkowo kupowania materiałów chemicznych typowych dla parkietów klejonych. Samo ułożenie parkietu odbywa się zwykle w tak zwanym systemie Click na wyrównanej wcześniej powierzchni podłogi.

Brak ocen.

Oceń strone