Montaż listew przypodłogowych w Warszawie

Oferta

Oferujemy profesjonalny montaż i wykończenie wszelkiego rodzaju systemów podłogowych, w tym montaż listew przypodłogowych. Wszystkie zlecenia realizujemy solidnie oraz bez opóźnień! Naszą firmę wyróżnia staranność i dbałość o szczegóły, a także rozsądne jak na Warszawę i okolicę ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!Mogłoby się wydawać, że montaż listew przypodłogowych jest na tyle prostym zadaniem, że do jego wykonania wcale nie trzeba fachowca, bowiem poradzi sobie z nim każdy. To nieprawda - w ramach naszej działalności, wielokrotnie mieliśmy okazję wykonywania poprawek po takim właśnie nieprofesjonalnym montażu. Jednym słowem - strata czasu!

Rodzaje listew

Na rynku znaleźć można wiele rodzajów listew przypodłogowych. Możemy wybierać spośród różnych tworzyw i gatunków drewna. Od tego detalu często zależy wygląd całej podłogi – warto więc zwrócić na niego szczególną uwagę i powierzyć montaż listew podłogowych profesjonalistom. Nasza firma oferuje doradztwo i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań. Dzięki nam listwy przypodłogowe zostaną dobrane do całości projektu i właściwie założone.

listwa-przypodlogowa Montaż listew przypodłogowych w Warszawie - Telefon: 609-370-990

Montaż listew przypodłogowych MDF

Listwy wykonane z płyty MDF to jeden z najpopularniejszych rodzajów listw podłogowych dostępnych w tej chwili na rynku. Montaż listew przypodłogowych typu MDF może wydawać się prostym zadaniem, lecz w rzeczywistości wymaga sporego doświadczenia. Warto zatem powierzyć tę kwestię prawdziwym profesjonalistom!

Czy warto kupić listwy przypodłogowe do swojego domu? Jak najbardziej - to niedrogi sposób na znaczną poprawę designu każdego pokoju. Taka listwa pozwala nie tylko zakryć dylatacje (czyli przerwy) pomiędzy ścianą i podłogą, lecz również umożliwia płynne przejście estetyczne z koloru podłogi na kolor ściany.

PCV czy Drewno?

Decydując się na montaż listew podłogowych najczęściej zastanawiamy się, jakie tworzywo wybrać. Dwa najpopularniejsze rozwiązania to PCV i drewno. Obie opcje znakomicie się sprawdzają i obie mają swoich zwolenników. Popularna zasada głosi, że dobrze wybierać listwy podłogowe z takiego samego materiału, z jakiego wykonana jest podłoga – pomoże nam to uniknąć niepożądanego efektu sztuczności i znacznie uatrakcyjnić projekt mieszkania.

Plastikowe listwy przypodłogowe świetnie sprawdzają się w nowoczesnych projektach i łatwo utrzymać je w czystości, ich wadą jest natomiast niższa trwałość. Do zalet drewna nie trzeba nikogo przekonywać - to w pełni naturalny produkt, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia i prezentuje się niezwykle efektownie w każdym pomieszczeniu. Drewniane listy podłogowe są ponadczasowe i niezwykle efektowne.

Realizacje oraz cena

Często wydaje nam się, że montaż listew podłogowych jest niezwykle prosty i samodzielnie jesteśmy w stanie osiągnąć pożądany efekt. Niestety bardzo często rzeczywistość nas najzwyczajniej rozczarowuje. Założenie listew przypodłogowych najlepiej pozostawić fachowcom – dzięki temu nasza podłoga będzie się wyjątkowo prezentowała, a listwy zostaną prawidłowo dobrane. Nasza firma gwarantuje szybki montaż, najwyższą jakość i niezwykle atrakcyjne ceny.

0/5 (2)

Oceń strone