Renowacja, odnawianie schodów drewnianych w Warszawie

schody-drewniane-po-renowacji Renowacja, odnawianie schodów drewnianych w Warszawie - Telefon: 609-370-990

Informacje

Drewno to niezwykle szlachetny i pożądany surowiec w budownictwie oraz wykończeniu domów oraz mieszkań. Jego wykorzystanie we wnętrzu sprawia, że nabiera ono ciepła i przytulnego charakteru. Każda drewniana powierzchnia, również schody drewniane na skutek użytkowania mogą stracić swój blask i naturalny wygląd. Dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio zadbać o drewno, jakie znajduje się w naszym domu.

Drewniane schody mogą otrzymać drugie życie dzięki renowacji. Odnawianie drewna rozpoczynamy od usunięcia wierzchniej warstwy drewna zszarzałego. To pierwszy etap renowacji, czyli szlifowanie przygotowujące schody do aplikacji specjalistycznych olejów o lakierów. W dalszej kolejności odbywa się zatem lakierowanie i polerowanie, dzięki którym drewniane schody nabierają estetycznego wyglądu oraz zostają zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Rodzaje schodów a renowacja

Osoby decydujące się na drewniane schody powinny być świadome zarówno konieczności ich cyklicznej renowacji, jak również zaznajomić się z rodzajami drewna, z jakich są one wykonywane. Musi być ono bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, pomimo częstego użytkowania. Stopnie wykonywane są najczęściej z drewna, co najmniej w II klasie jakości, a inne elementy nośne z drewna I klasy jakości.

Schody drewniane wykonywane są z rodzimego drewna pozyskiwanego z drzew liściastych. Najpopularniejsze są schody dębowe, jednak dużym zainteresowaniem cieszy się również klon, buk, jesion i drzewa egzotyczne. Ciekawym rozwiązaniem są, bez wątpienia, schody sosnowe.


Drewno ma w sobie ukryte piękno i trzeba wiedzieć, w jaki sposób z nim postępować. W procesie odnawiania schodów drewnianych używamy wyłącznie najwyższej klasy produktów nadających drewnu niesamowity wygląd. Lata doświadczeń w branży pozwolą nam szybko i sprawnie odnowić drewniane schody w każdym domu


schody-drewniane-przed-renowacja Renowacja, odnawianie schodów drewnianych w Warszawie - Telefon: 609-370-990

Cennik


Ponad 15 lat doświadczenia jest dowodem naszego profesjonalizmu i chęci doskonalenia swoich umiejętności w celu dostosowania ich do potrzeb klientów. Wraz ze zmianami i modyfikacją oferty zmieniają się ceny poszczególnych usług, aby proponowane przez nas usługi były dostępne dla każdego. Renowacja schodów drewnianych w atrakcyjnych cenach z nawiązaniem do wysokich standardów wykorzystywanych przez nas materiałów i narzędzi.

15 lat doświadczenia w branży
Setki wykonanych realizacji

Zobacz więcej na naszym Facebooku!

Profesjonalizm i fachowość

Wykonanie samemu a zaufanie profesjonaliście


Renowacja schodów drewnianych wymaga wiedzy i doświadczenia, a zatem nie w każdym przypadku wykonywanie jej samodzielnie jest dobrym pomysłem. Profesjonaliści, dysponujący odpowiednim sprzętem, mający wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę zadbają o Twoje drewno z największą starannością, a Ty będziesz miał pewność, że efektem przeprowadzonych prac renowacyjnych będzie odnowiony, estetyczny wygląd schodów i wzmocniona ochrona drewna.

Nasze Realizacje

Najlepszym i najbardziej wiarygodnym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są opinie o nas oraz naszej firmie. Zaufało nam już wielu klientów z Warszawy i okolic, a wielu z nich nawiązało z nami dłuższą współpracę. Aby przybliżyć Państwu nasze usługi z zakresu renowacji schodów przedstawiamy przykłady zrealizowanych przez nas projektów.


Schody dębowe barwione na Bianco

 

Schody dębowe i podstopnie białe MDF

Szlifowanie schodów i poręczy

Brak ocen.

Oceń strone