Malowanie podłóg drewnianych w Warszawie

malowanie-podlogi-1 Malowanie podłóg drewnianych w Warszawie - Telefon: 609-370-990

Oferta

Podłoga z desek to nie koniecznie inwestycja na całe życie. Nie musisz wciąż stąpać po parkiecie, który z roku na rok wygląda mniej ciekawie. Myślisz, że parkietowe rewolucje wiążą się jedynie z olejem lub lakierem? A wciąż ten sam kolor desek wprawia Cię w zły nastrój? Koniec z tym problemem! Malowanie podłóg drewnianych to pomysł na nowoczesne wnętrze i recepta na piękną podłogę!

Czym malujemy podłogi?

Malujemy najlepszymi środkami, które szybko odmienią oblicze Twojego salonu czy kuchni. Emalie kryjące przeznaczone do malowania podłogi z desek to praktyczne rozwiązania, które w mig pokryją wszelkie panelowe i parkietowe przebarwienia, plamy i przetarcia powstałe w wyniku długoletniej eksploatacji. Efektem jest podłoga z desek, która wygląda jak nowa!


Panelowe rozwiązania do Twojego domu to zazwyczaj odcienie brązu czy beżu, idealnie imitujących drewniane materiały lub parkietowe podłoże wykonane z desek wysokiej jakości. Jednak podłoga z desek nie musi być nudna, wystarczy kilka pociągnięć pędzlem i odmienisz każde wnętrze! Malowanie pomoże Ci uzyskać ciekawe kolorystyczne akcenty podłogi i nieco odmienić pokój.

Gwarancja jakości i 15 lat w branży


Doświadczenie w branży, długoletni staż pracy i liczne realizacje na naszym koncie to dowód na to, że podłoga jest naszym żywiołem! Parkietowe i panelowe podłoża nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Wysoka jakość i rekomendacje zadowolonych Klientów to nasza karta przetargowa. Jeśli szukasz profesjonalisty, by odmienić Twoje wnętrze zgłoś się do nas!

Brak ocen.

Oceń strone