Montaż trepów i poręczy schodowych oraz ich renowacja w Warszawie

thumbs_Schody-i-sokoly-07-2014-01-21-09.50.53 Montaż trepów i poręczy schodowych oraz ich renowacja w Warszawie - Telefon: 609-370-990Twoje schody wyglądają wręcz, jakby wołały o pomoc? Nie możesz już na nie patrzeć i zastanawiałeś się nad wymianą wytartych stopni? Mamy dla Ciebie lepsze i tańsze rozwiązanie. Oddaj swoje trepy, poręcze, a także drewniane schody w ręce specjalistów i ciesz się ich drugą nowością. W skład usługi wliczamy odnawianie, naprawianie i lakierowanie powierzchni wykonanych z drewna. Renowacja trepów i poręczy jest trudniejsza od renowacji podłóg, wymaga precyzji wykonania i doświadczenia.

Dlatego dodatkowo odznaczamy się szczególną precyzją i perfekcją w realizacji naszych zleceń. Szczegółowy opis jak wygląda krok po kroku nasza usługa, dostaniesz w najbliższym czasie na naszym blogu lub poprzez bezpośredni kontakt z nami. Jeśli więc masz ochotę podarować swoim schodom drugie życie, a nam renowacje w swoim domu jednorodzinnym lub w biurze, to skontaktuj się z nami już teraz.My natomiast zaskoczymy Cię niesamowitym efektem ostatecznym.Swoje usługi proponujemy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic.

Gwarancja jakości usług

Pragnąc, by nasze usługi były najwyższej jakości oraz dostarczały satysfakcje i zadowolenie naszym klientom firma Parkieciarz opracowała szczegółowe procedury związane z organizacją prac. Ponadto nasza firma wyróżnia się wśród innych takimi cechami jak- wysoka jakość wykonania, precyzja, dobra organizacja pracy i dbałość o każdy detal. Wysoka jakość w unikalnej cenie to niemożliwe?

Naszej firmie przyświeca następująca idea: „Wysoki poziom wartości wykonywanych usług oferujemy w okazyjnej cenie”. Dokładamy wszelkich starań, by nasz klient był usatysfakcjonowany na każdym etapie realizowania naszych usług, począwszy od pierwszego kontaktu aż do osiągniętego celu, jakim jest wykonanie zlecenia. Do tej pory każdy, kto zlecił nam wykonanie tego typu renowacji, chwalłi sobie efekty naszej pracy. Jeśli nadal wahasz się, czy zlecić nam renowacje, zwróć uwagę, że mamy w tej dziedzinie piętnaście lat doświadczenia.

Nasze realizacje i cennik

Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonanych przez nas usług. Zwłaszcza różnica przed i po z pewnością przykują Waszą uwagę. Podczas 15 letniego doświadczenia staramy się regularnie podnosić standardy naszych usług, dlatego też ze wszystkich naszych realizacji jesteśmy niesamowicie dumni. Na szczególną uwagę zasługują przedstawione na zdjęciach osiągnięte rezultaty. Ponadto wszystkie nowości w tej dziedzinie i w innych, możecie śledzić nasze osiągnięcia na naszym profilu na Facebooku, do którego serdecznie zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną cennik by dowiedzieć się przykładowych cen (wszystko zależy od skomplikowania usługi)

Brak ocen.

Oceń strone