Cyklinowanie podłóg, parkietów i schodów w Warszawie

Bezpyłowe cyklinowanie podłóg, parkietów i schodów

Usługa bezpyłowego cyklinowania parkietu jest jedną z najmniej inwazyjnych pod względem unoszących się drobinek pyłu w pomieszczeniach. Dzieki profesjonalnym maszynom znanych zagranicznych producentów, wykonujemy nasze prace z zachowaniem odpowiedniej czystości i należytego pożądku. Cyklinujemy podłogi, parkiety, a także schody.

W trakcie oferowanej Państwu usługi cyklinowania, możemy zająć się dodatkowo renowacją całej podłogi poprzez wypełnienie w niej ubytków oraz szpar, a następnie przez wypolerowanie jej powierzchni. Finalnym zadaniem po wyczyszczeniu podłogi, będzie jej polakierowanie oraz olejowanie. Wyróżnia nasz szybki czas realizacji zleconych prac.

Wyróżnia nasz szybki czas realizacji zleconych prac.

Profesjonalne Cyklinowanie

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy oferującej usługę cyklinowania każdego rodzaju podłogi, to trafiliście pod właściwy adres. Doświadczony zespół zatrudnionych pracowników zajmie się wykonaniem wspomnianej usługi na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkie prace cyklinowania, szpachlowania oraz trzykrotnego lakierowania, wykonujemy kompleksowo z pełnym zaangażowaniem. Z przyjemnością sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Pracujemy sprawdzonymi i niezawodnymi maszynami. Możecie mieć Państwo gwarancję prawidłowego wykonania zleconej nam usługi.

Co to właściwie jest cyklinowanie?

Cyklinowanie najprościej jest to szlifowanie podłogi maszynami szlifującymi ( cykliniarką, szlifierką krawędziową). Proces ten polega na zdzieraniu wierzchniej warstwy podłoża drewnianego. Rozpoczyna się szlifowanie od papierów ściernych o najgrubszych gradacjach (24,36,40), by następnie wygładzać coraz cieńszymi (60,100,120). Pomiędzy kolejnymi szlifowaniami w razie potrzeby stosuje się szpachlowanie podłogi (wypełnianie ubytków, szpar). Po wycyklinowaniu podłogi kolejnym procesem jest polerowanie. Do tej czynności używamy polerki, wyposażona jest w siatki ścierne (80-120-150), które wygładzają powierzchnię podłogi. Po dokładnym wyczyszczeniu podłoża następuję lakierowanie lub olejowanie. Można tu wyróżnić kilka rodzajów wykonywania tej czynności.

 1. Sposób
  Jako pierwsza warstwa, nanosimy lakier podkładowy, a następnie lakier właściwy w dwóch lub trzech warstwach ( lakiery, których używamy znajdują się w zakładce Lakiery)
 2. Sposób
  Od razu lakierowanie lakierem właściwym w ilości trzech warstw.
 3. Sposób ( przy olejowaniu )
  Nanosimy olej białym padem, pędzlem lub wałkiem na początku dwie warstwy (dzień przerwy pomiędzy warstwami). A po roku użytkowania nanieść kolejną w ramach odnowienia. Ważna jest częsta pielęgnacja podłogi.
 4. Sposób
  Olejujemy podłogę w celu wyciągnięcia jej słojów lub zmienienia jej koloru poprzez zastosowaniu różnych rodzajów wosków, olejów, a następnie nakładamy dwie warstwy lakieru właściwego.

Etapy cyklinowania


Nasza cykliniarka: Lagler Hummel

Najbardziej znana na świecie maszyna do szlifowania parkietów. Niezawodna!


Cykliniarka Cyklinowanie podłóg, parkietów i schodów w Warszawie - Telefon: 609-370-990
Hisilicon K3 - Cyklinarka

Silnik na prąd zmienny230V/2,2 kW
Zabezpieczenie16A
Szerokość ściernicy walcowej200 mm
Liczba obrotów Ściernicy walcowej2500 obr/min
Rozmiar taśmy szlifierskiej200 x 750 m
Ciężar maszyny78 kg

Profesjonalizm i gwarancja na wykonana usługę

Któż by nie chciał pięknej, zadbanej podłogi? Deska barlinecka odpowiednio zakonserwowana potrafi przez lata zachować świeży wygląd. Jak to zrobić? Wykorzystując najlepsze dostępne na rynku maszyny, cyklinujemy podłogi w sposób bezpyłowy. Gwarantem poprawnie wykonanej usługi jest wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów. Prawidłowe i zgodne ze sztuką lakierowanie i szpachlowanie podłogi to gwarancja jej dłuższej użyteczności.

Każdy z naszych pracowników to doświadczony parkieciarz. Inwestujemy zarówno w rozwój pracowników jak i zaplecze techniczne,śledzimy informacje branżowe, by stosować się do światowych trendów i wykorzystywać najnowsze rozwiązania. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolic. Po wykonaniu zadania zostawiamy w miejscu pracy porządek oraz zadowolonego klienta.

Cyklinowanie podłóg, parkietów i paneli w Warszawie i okolicach

Nasza firma działa na obszarze całej Warszawy - Wesoła, Mokotów, Białołęka, Bielany, Wola, Praga Północ i Praga Południe, Żoliborz, Włochy, Bemowo, Ursynów, Wawer, Ursus, Rembertów, a także jej najbliższych okolic, w takich miejscowościach jak Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Ząbki czy Marki. W odróżnieniu od innych firm z branży wykończeniowej mających siedzibę w stolicy, oferujemy atrakcyjne ceny usług, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych usług.

Opinie i realizacje naszych cyklinowań - efekt przed i po

Proces cyklinowania jest kilkuetapowy. Pierwszym etapem jest czyszczenie – przed cyklinowaniem podłoga musi zostać kompletnie wyczyszczona. Pozwala to na zminimalizowanie do zera ryzyka uszkodzenia podłogi. Następnym krokiem jest zasadnicze cyklinowanie, tj. usunięcie wierzchniej warstwy podłogi, przy użyciu papieru ściernego o zróżnicowanej gradacji. Po cyklinowaniu konieczne jest szpachlowanie podłogi czyli uzupełnienie ubytków. Zwieńczeniem prac jest polerowanie i lakierowanie.

Ile kosztuje cyklinowanie

Cyklinowanie nie jest usługą kosztowną. Cena za metr kompleksowej usługi, w którą wchodzi cyklinowanie, szpachlowanie i trzykrotne lakierowanie, wynosi jedynie 25 złotych za metr kwadratowy podłogi. Zważywszy na fakt, ile trzeba wykonać przy tym pracy, cena nie jest wygórowana. Za jedyne 25 zł za metr kwadratowy, nasza podłoga będzie wyglądała pięknie i świeżo przez długie lata. Ceny i koszt cyklinowania oraz innych usług parkieciarskich znajdują się w zakładce Cennik.

 

Brak ocen.

Oceń strone