Cyklinowanie Warszawa – podłóg, parkietu, paneli i schodów

Spis treści

Bezpyłowe cyklinowanie podłóg, parkietu, paneli i schodów

Usługa bezpyłowego cyklinowania parkietu jest jedną z najmniej inwazyjnych pod względem unoszących się drobinek pyłu w pomieszczeniach. Dzięki profesjonalnym maszynom znanych zagranicznych producentów, wykonujemy nasze prace z zachowaniem odpowiedniej czystości i należytego porządku. Cyklinujemy podłogi, parkiety, panele, a także schody.

Cyklinowanie plus renowacja podłogi

W trakcie oferowanej Państwu usługi cyklinowania, możemy zająć się dodatkowo renowacją całej podłogi poprzez wypełnienie w niej ubytków oraz szpar, a następnie przez wypolerowanie jej powierzchni. Finalnym zadaniem po wyczyszczeniu podłogi, będzie jej polakierowanie oraz olejowanie. Wyróżnia nasz szybki czas realizacji zleconych prac.

Wyróżnia nasz szybki czas realizacji zleconych prac.

Profesjonalne cyklinowanie - Warszawa i okolice

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy oferującej usługę cyklinowania każdego rodzaju podłogi, to trafiliście pod właściwy adres. Doświadczony zespół zatrudnionych pracowników zajmie się wykonaniem wspomnianej usługi na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkie prace cyklinowania, szpachlowania oraz trzykrotnego lakierowania, wykonujemy kompleksowo z pełnym zaangażowaniem. Z przyjemnością sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Pracujemy sprawdzonymi i niezawodnymi maszynami. Możecie mieć Państwo gwarancję prawidłowego wykonania zleconej nam usługi.

Co to właściwie jest cyklinowanie?

Cyklinowanie najprościej jest to szlifowanie podłogi maszynami szlifującymi ( cykliniarką, szlifierką krawędziową). Proces ten polega na zdzieraniu wierzchniej warstwy podłoża drewnianego. Rozpoczyna się szlifowanie od papierów ściernych o najgrubszych gradacjach (24,36,40), by następnie wygładzać coraz cieńszymi (60,100,120). Pomiędzy kolejnymi szlifowaniami w razie potrzeby stosuje się szpachlowanie podłogi (wypełnianie ubytków, szpar). Po wycyklinowaniu podłogi kolejnym procesem jest polerowanie. Do tej czynności używamy polerki, wyposażona jest w siatki ścierne (80-120-150), które wygładzają powierzchnię podłogi. Po dokładnym wyczyszczeniu podłoża następuję lakierowanie lub olejowanie. Można tu wyróżnić kilka rodzajów wykonywania tej czynności.

 1. Sposób
  Jako pierwsza warstwa, nanosimy lakier podkładowy, a następnie lakier właściwy w dwóch lub trzech warstwach ( lakiery, których używamy znajdują się w zakładce Lakiery)
 2. Sposób
  Od razu lakierowanie lakierem właściwym w ilości trzech warstw.
 3. Sposób ( przy olejowaniu )
  Nanosimy olej białym padem, pędzlem lub wałkiem na początku dwie warstwy (dzień przerwy pomiędzy warstwami). A po roku użytkowania nanieść kolejną w ramach odnowienia. Ważna jest częsta pielęgnacja podłogi.
 4. Sposób
  Olejujemy podłogę w celu wyciągnięcia jej słojów lub zmienienia jej koloru poprzez zastosowaniu różnych rodzajów wosków, olejów, a następnie nakładamy dwie warstwy lakieru właściwego.

Etapy cyklinowania


Nasza cykliniarka: Lagler Hummel

Najbardziej znana na świecie maszyna do szlifowania parkietów. Niezawodna!


Cykliniarka Cyklinowanie Warszawa - podłóg, parkietu, paneli i schodów - Telefon: 609-370-990
Hisilicon K3 - Cyklinarka

Silnik na prąd zmienny230V/2,2 kW
Zabezpieczenie16A
Szerokość ściernicy walcowej200 mm
Liczba obrotów Ściernicy walcowej2500 obr/min
Rozmiar taśmy szlifierskiej200 x 750 m
Ciężar maszyny78 kg

Po co przeprowadza się cyklinowanie podłogi?

Cyklinowanie podłogi ma na celu odsłonięcie warstw, które znajdują się pod zniszczoną powłoką lakieru. Nawet jeśli Państwa podłoga jest pokryta nieestetycznymi rysami, warto zdawać sobie sprawę, że pod spodem kryje się atrakcyjna nawierzchnia. W większości przypadków wymiana podłogi drewnianej na nową wcale nie jest potrzebna. Tańszym i szybszym sposobem na przywrócenie jej dawnego piękna jest zlecenie cyklinowania. Nasi klienci mogą w ten sposób oszczędzić sobie zbędnych wydatków i od razu po wizycie fachowców cieszyć się odnowioną, piękną podłogą.

Cyklinowanie podłóg, parkietu, paneli - czy wszystkie drewniane nawierzchnie można poddać temu procesowi?

Do celów użytkowych wykorzystuje się różnorodne gatunki drewna. Nawet jeśli postawią Państwo na twarde drewno, po pewnym czasie na podłodze ukażą się rysy. Chociaż można próbować zmniejszyć ryzyko powstawania takich defektów przez położenie dywanu lub szczególnie ostrożne użytkowanie przestrzeni, w praktyce nie da całkowicie tego uniknąć. Poza tym mieszkanie jest miejscem, w którym powinni czuć się Państwo swobodnie i komfortowo, a nie uważać na każdy ruch.

Cyklinowanie podłogi jest usługą przeznaczoną dla osób, które chcą zadbać o piękny wygląd podłogi w prosty, bezproblemowy i przynoszący natychmiastowe efekty sposób. Podejmujemy się cyklinowania różnorodnych drewnianych nawierzchni, dlatego zapraszamy do kontaktu, niezależnie od tego, czy dysponują Państwo parkietem, podłogą czy panelami.

Jak poznać, że czas na cyklinowanie parkietu?

O cyklinowaniu parkietu dobrze będzie pomyśleć, gdy defekty na podłodze drewnianej zaczynają wyraźnie Państwa irytować. Zamiast odczuwania przyjemności z przebywania w pomieszczeniu i doceniania aranżacji mieszkania, pojawia się wtedy skupienie na konkretnym mankamencie. Jeśli coraz częściej zauważają Państwo, że podłoga potrzebuje odświeżenia, zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą. Zanim przystąpimy do pracy:

 • spytamy o to, kiedy ostatni raz cyklinowano podłogę - taki proces nie powinien być realizowany zbyt często
 • zapoznamy się ze stanem podłogi - dzięki temu będziemy w stanie zaplanować cyklinowanie parkietu, podłogi i paneli oraz dobrać papier o odpowiedniej gradacji

Ile czasu zajmuje cyklinowanie podłogi?

Niektóre osoby zwlekają z cyklinowaniem, bo uważają, że tak usługa jest problematyczna i czasochłonna. Rzeczywistość przedstawia się zupełnie inaczej. Wystarczy, że opróżnią Państwo pomieszczenie ze sprzętów, które mogłyby utrudnić nam dostęp, a my zajmiemy się całą resztą. Wykwalifikowany zespół ma doświadczenie w tego typu zadaniach, dlatego jesteśmy w stanie przeprowadzić cyklinowanie podłogi sprawnie, w krótkim czasie i jednocześnie zadbać o precyzję. Cyklinowanie paneli, podłóg i parkietu nie zajmuje zbyt wiele czasu, a rezultaty naszych działań są dostrzegalne od razu. Trudno więc o łatwiejszy i szybszy sposób na renowację drewnianej podłogi.

Bezpyłowe cyklinowanie podłogi i parkietów - w naszej pracy nie ma miejsca na błędy

Cyklinowanie podłóg i parkietu w Warszawie można przeprowadzać w różny sposób. Jeśli działania są realizowane niestarannie, trudno oczekiwać satysfakcjonującego efektu. Precyzja jest tutaj kluczowa. Bez niej bardzo łatwo o pomyłki, które będą skutkować pozostawieniem wadliwej, nieestetycznej warstwy na Państwa parkiecie. Nasza załoga nigdy nie popełnia takich błędów. Cyklinowanie parkietu i podłóg zawsze przeprowadzamy w taki sposób, żeby efekt zadowolił klienta.

Niebagatelne znaczenie ma tutaj nasze wieloletnie doświadczenie. To dzięki niemu możemy zająć się nawierzchnią klienta w profesjonalny sposób. Zawsze zaczynamy od oceny stanu podłogi. Na podstawie tych informacji możemy zaplanować, w jaki sposób przeprowadzić kolejne etapy bezpyłowego cyklinowania paneli i podłóg.

Kto korzysta z bezpyłowego cyklinowania parkietów i podłogi?

Po naszą pomoc zgłaszają się m.in. klienci, którzy wiedzą, na czym dokładnie polega cyklinowanie bezpyłowe parkietów i paneli. Oczekują konkretnych rezultatów. Nasz nowoczesny sprzęt oraz dokładność działania są w stanie zapewnić taki efekt. Bezpyłowe cyklinowanie paneli, podłóg i schodów, to opcja wybierana również przez klientów, którzy jeszcze nie korzystali z takiej usługi. Poszukują sposobu na odnowienie swojej nawierzchni.

Działania naszej załogi niejeden raz zaskoczyły klientów, niespodziewających się tak spektakularnych efektów. Nieważne, czy chcą Państwo polepszyć wygląd nawierzchni w domu, niewielkim mieszkaniu, czy w firmie - w każdym przypadku z troską zajmiemy się nawierzchnią i zadbamy o to, żeby prezentowała się nieskazitelnie.

Czy bezpyłowe cyklinowanie parkietu jest rzeczywiście bezpiecznie?

Jako że cyklinowanie parkietów i podłogi polega na zeszlifowaniu wierzchniej, zniszczonej warstwy, całe przedsięwzięcie trzeba wykonać ostrożnie. Specjaliści tak przeprowadzają ten proces, żeby pozbyć się jak najcieńszej warstwy i zostawić maksymalną grubość niezniszczonej podłogi. Wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni bezpieczne, dlatego bez strachu mogą Państwo przekazać nam proces odnawiający każdą podłogę drewnianą.

Cyklinowanie parkietu i podłóg Warszawa i okolice - nasze działania nie wymagają gruntownego sprzątania!

Każdy, kto kiedykolwiek próbował pozbyć się pyłu, pochodzącego z cyklinowania parkietów, paneli i podłogi wie, że jest to dość trudne zadanie. Zdejmujemy z barków naszych klientów obowiązek gruntownego czyszczenia każdego zakamarka mieszkania.

Bezpyłowe cyklinowanie parkietu w Warszawie planujemy tak, żeby zachować czystość i nie wypełniać pomieszczenia problematycznym pyłem. Nowoczesna metoda ma tę przewagę nad starszymi, tradycyjnymi rozwiązaniami, że po wykonanym bezpyłowym cyklinowaniu parkietu pomieszczenie dalej lśni czystością . Wszystko dzięki specjalnemu pojemnikowi, będącemu elementem konstrukcji cykliniarki. To właśnie tam odprowadzany jest produkt cyklinowania podłóg i parkietu.

Cyklinowanie bezpyłowe parkietu i podłóg - oferta dla klientów z Warszawy

Każde zlecenie staramy się wykonać z wysoką sprawnością. Cyklinowanie bezpyłowe nie musi być problematycznym przedsięwzięciem, wymagających długiego przygotowania i sprzątania po wizycie specjalistów. Wystarczy, że udostępnią nam Państwo nawierzchnię, odsuną meble i inne wyposażenie, a my zajmiemy się precyzyjnym cyklinowaniem bezpyłowym.

Cyklinowanie paneli i podłogi jeszcze nigdy nie było tak proste! Zapraszamy do współpracy z naszą ekipą

Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów z Warszawy. Zachęcamy do sprawdzenia bezpyłowego cyklinowania podłóg i parkietu. Z naszą pomocą pozbędą się Państwo nieestetycznych mankamentów nawierzchni. Zapewnimy drugie życie Państwa podłodze. Zapraszamy do kontaktu z naszą załogą. Opowiemy dokładnie, na czym polega cyklinowanie bezpyłowe i uzgodnimy dogodny dla Państwa termin realizacji usługi.

 

Profesjonalizm i gwarancja na wykonana usługę

Któż by nie chciał pięknej, zadbanej podłogi? Deska barlinecka odpowiednio zakonserwowana potrafi przez lata zachować świeży wygląd. Jak to zrobić? Wykorzystując najlepsze dostępne na rynku maszyny, cyklinujemy podłogi w sposób bezpyłowy. Gwarantem poprawnie wykonanej usługi jest wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów. Prawidłowe i zgodne ze sztuką lakierowanie i szpachlowanie podłogi to gwarancja jej dłuższej użyteczności.

Każdy z naszych pracowników to doświadczony parkieciarz. Inwestujemy zarówno w rozwój pracowników jak i zaplecze techniczne,śledzimy informacje branżowe, by stosować się do światowych trendów i wykorzystywać najnowsze rozwiązania. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolic. Po wykonaniu zadania zostawiamy w miejscu pracy porządek oraz zadowolonego klienta.

Cyklinowanie podłóg, parkietów i paneli - Warszawa i okolice

Nasza firma działa na obszarze całej Warszawy - Wesoła, Mokotów, Białołęka, Bielany, Wola, Praga Północ i Praga Południe, Żoliborz, Włochy, Bemowo, Ursynów, Wawer, Ursus, Rembertów, a także jej najbliższych okolic, w takich miejscowościach jak Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Ząbki czy Marki.

W odróżnieniu od innych firm z branży wykończeniowej mających siedzibę w stolicy, oferujemy atrakcyjne ceny usług, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych usług.

Opinie i realizacje naszych cyklinowań - efekt przed i po

Proces cyklinowania jest kilkuetapowy. Pierwszym etapem jest czyszczenie – przed cyklinowaniem podłoga musi zostać kompletnie wyczyszczona. Pozwala to na zminimalizowanie do zera ryzyka uszkodzenia podłogi. Następnym krokiem jest zasadnicze cyklinowanie, tj. usunięcie wierzchniej warstwy podłogi, przy użyciu papieru ściernego o zróżnicowanej gradacji. Po cyklinowaniu konieczne jest szpachlowanie podłogi czyli uzupełnienie ubytków. Zwieńczeniem prac jest polerowanie i lakierowanie.

Ile kosztuje cyklinowanie

Cyklinowanie nie jest usługą kosztowną. Cena za metr kompleksowej usługi, w którą wchodzi cyklinowanie, szpachlowanie i trzykrotne lakierowanie, wynosi jedynie 25 złotych za metr kwadratowy podłogi. Zważywszy na fakt, ile trzeba wykonać przy tym pracy, cena nie jest wygórowana. Za jedyne 25 zł za metr kwadratowy, nasza podłoga będzie wyglądała pięknie i świeżo przez długie lata. Ceny i koszt cyklinowania oraz innych usług parkieciarskich znajdują się w zakładce Cennik.

 

Jak rozpoznać, że czas na cyklinowanie podłóg?

Cyklinowanie podłóg to usługa, którą łatwo jest odkładać w czasie. W końcu na co dzień nie trudno o bardziej naglące obowiązki, niż renowacja podłogi drewnianej. Realizacja naszych usług przynosi jednak tak spektakularne efekty, że nasi klienci często żałują, że wcześniej nie zdecydowali się na cyklinowanie parkietów. Zachęcamy do tego, żeby zrezygnować z odkładania cyklinowania i wreszcie zadbać o wygląd podłogi.

Cyklinowanie parkietu - jakich zadań się podejmujemy?

Od lat przeprowadzamy cyklinowanie podłogi, parkietów i paneli. Przeważnie zajmujemy się nawierzchniami, które pod wpływem czasu utraciły swój atrakcyjny wygląd. Cyklinowanie bezpyłowe zlecane jest również w innych sytuacjach. Jeśli zastanawiają się Państwo nad zmianą wyglądu nawierzchni, cyklinowanie parkietu, podłogi i paneli również będzie dobrą opcją. Szczególnie warto o tym pomyśleć przed nałożeniem nowej warstwy lakieru lub przed malowaniem.

Jakich urządzeń i preparatów używamy w naszej pracy?

Priorytetem jest dla nas zapewnienie Państwu usług wysokiej jakość. Aby cyklinowanie parkietów, paneli i podłogi przebiegało bez zarzutów, nieustannie dbamy o stan naszego wyposażenia. Są to maszyny od sprawdzonych producentów, niezawodne i niezwykle funkcjonalne. Wspierają nas w realizacji zadań i gwarantują, że cyklinowanie parkietów w naszym wykonaniu jest usługą wartą zainteresowania ze strony osób zamieszkujących nie tylko Warszawę, ale także i okolice stolicy.

Ogromną popularnością cieszy się aktualnie cyklinowanie bezpyłowe. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nowoczesne cykliniarki, zaopatrzone w pojemnik, do którego odprowadzane są wszelkie zanieczyszczenia, powstające w czasie realizacji usługi.

W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone preparaty, dzięki którym możliwe jest estetyczne wykończenie podłogi. To swoiste postawienie kropki nad i. Po cyklinowaniu podłogi zadbamy o to, żeby nawierzchnia była estetycznie wykończona. Z przyjemnością opowiemy Państwu bliżej o tym, jakie lakiery i woski stosujemy.

Najczęstsze pytania dotyczące usług cyklinowania

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na to, że dokładnie odpowiemy na wszelkie pytania, jakie pojawiają się w związku z naszą usługą. Cyklinowanie parkietu, podłogi i paneli może budzić sporo wątpliwości u klientów, którzy decydują się na taką usługę pierwszy raz. Najczęściej nasi odbiorcy chcą wiedzieć, ile kosztuje cyklinowanie parkietu oraz jak długo trwa realizacja usługi. Dokładnie oszacujemy te kwestie, najpierw zapoznając się z powierzchnią, na której zostanie przeprowadzone cyklinowanie parkietu. W trakcie takiej oceny:

1. Sprawdzimy poziom zaawansowania zmian
2. Na podstawie charakteru Państwa nawierzchni określimy, ile czasu zajmie cały proces

Zadbamy o to, żeby na samym początku mieli Państwo zestaw wszystkich informacji. Nasi odbiorcy doceniają takie jasne zasady oraz to, że dokładnie wiedzą, z czego wynika cena i czas trwania cyklinowania.

Jak zadbamy o Państwa parkiet?

Nieumiejętne cyklinowanie może doprowadzić do zniszczenia parkietu. Niewłaściwa obsługa cykliniarki, nieprawidłowe dobranie gradacji papieru ściernego czy użycie nieprofesjonalnej masy do wypełniania ubytków w drewnie - takie problemy sprawią, że mimo usługi cyklinowania podłoga nadal nie będzie prezentować się dobrze. To dlatego tak ważne jest przekazanie tego zadania w ręce doświadczonych specjalistów. Nawiązanie współpracy z nierzetelnych podmiotem to ryzyko pogorszenia trwałości podłogi lub nawet zwiększenie widoczności zarysowań.

Wiemy, co zrobić, żeby każdy etap zadania został zrealizowany bez zarzutu. Nie uznajemy półśrodków, a przy realizacji usługi zawsze używamy profesjonalnych preparatów i urządzeń. Pracujemy w taki sposób, żeby skutecznie usunąć ubytki w Państwa nawierzchni i jednocześnie nie ująć zbyt dużej warstwy podłogi. Każdy nasz krok jest wyważony, przemyślany i podparty wieloletnim doświadczeniem.

5/5 (1)

Oceń strone