Fachowe olejowanie i lakierowanie w Warszawie!

Nasza oferta

Oferujemy najwyższej jakości usługi olejowania drewna i parkietu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Swoje usługi wykonujemy przy użyciu najlepszych dostępnych obecnie na rynku komponentów. Wyróżnia nas terminowość oraz solidne wykonanie każdego zlecenia - zadowolenie naszych Klientów stanowi nasz priorytet!

Każdy parkiet czy podłogę drewnianą można poddać procesowi olejowania ponieważ olej powoduje zabarwienie drewna na różne kolory oraz uwypuklenie faktury drewna i choć podłoga olejowana wymaga częstszej konserwacji ale nie widać na jej powierzchni zarysowań wytarć lakieru

Co to jest olejowanie? Na czym polega?

Z biegiem czasu każde, nawet najtrwalsze drewno będzie wymagać dodatkowej ochrony. Jednym z podstawowych zabiegów, który pozwoli nam odpowiednio zakonserwować podłogę i nadać jej zupełnie nowy wygląd, jest olejowanie. Właściwie przeprowadzone wydobywa naturalne piękno drewna i podkreśla usłojenie, ukrywa także przetarcia lakieru. Aby wykonać tę usługę profesjonalnie, potrzebne są lata praktyki i doświadczenia. Właśnie dlatego najlepiej wybrać fachowców, którzy odpowiednio zatroszczą się o Twoją podłogę.

cegielka-wzor-podlogi Fachowe olejowanie i lakierowanie w Warszawie! - Telefon: 609-370-990
olejowanie-podlogi-wynik-1 Fachowe olejowanie i lakierowanie w Warszawie! - Telefon: 609-370-990

Olejowanie podłóg

W naszej ofercie znajduje się usługa olejowania parkietu i podłóg drewnianych w wyjątkowo atrakcyjnych, jak na Warszawę i okolicę, cenach. Mamy świadomość, jak ciężko w stolicy o naprawdę dobrego fachowca, który przy okazji nie pozbawi Klienta przysłowiowego "ostatniego grosza" - zapraszamy do sprawdzenia naszych cen!

Jakich produktów używamy

Aby osiągnąć profesjonalny efekt, należy używać profesjonalnych produktów. W swojej pracy wykorzystujemy tylko dobre i sprawdzone preparaty, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Lata praktyki udowodniły, że to właśnie od jakości zastosowanych produktów zależeć będzie wygląd podłogi oraz jej trwałość, a co za tym idzie – czas po którym konieczne będzie powtórzenie zabiegu olejowania.

Jakość usługi i ceny

Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Decydując się na wybór naszej firmy możesz być pewny, że będziesz zadowolony zarówno z efektów pracy, jak i zaproponowanych warunków finansowych. Każde zlecenie wykonujemy sumiennie i terminowo, zgodnie z najwyższymi standardami, które przyświecają nam od ponad 15 lat.

 

Szybko i profesjonalnie

Swoje zlecenia realizujemy szybko, tanio i profesjonalnie! Lata doświadczenia na rynku sprawiają, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie doprowadzić każdą podłogę i parkiet do kondycji sprzed lat! W swojej pracy używamy najlepszych środków do pielęgnacji podłóg drewnianych dostępnych na polskim rynku.

0/5 (1)

Oceń strone