Montaż i lakierowanie cokołów

montaz-cokolu-warszawa-300x199 Montaż i lakierowanie cokołów - Telefon: 609-370-990
Przykładowa realizacja wykonanego cokołu

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Warszawie, która posiada ponad 15 lat doświadczenia przy montażu cokołów. Stawiamy na jakość, dzięki czemu każde zlecenie to gwarancja zadowolenia klientów. Każdy nasz parkieciarz ma za sobą setki montaży, efektem czego jest profesjonalne wykonanie usługi. W swej pracy wykorzystujemy produkty renomowanych producentów, zgodnie z światowymi trendami.

Klejenie, układanie, i montowanie

Montaż cokołów może być wykonany na kilka sposobów. Najpopularniejszą techniką jest przytwierdzanie cokołów przy użyciu wkrętów oraz kołków rozporowych. Sprawdza się to w szczególności przy ścianach pełnych. Klejenie stosuje się w przypadku mebli kuchennych jak również ścian z płyt kartonowo-gipsowych. Poszczególne elementy cokołów łączy się specjalnymi łącznikami, zwiększającymi ich stabilność.

Cokoły podłogowe i kuchenne

Można zadać pytanie, co to jest cokół i jakie jest jego zadanie. Otóż cokoły podłogowe chronią miejsce łączenia podłogi ze ścianą, uniemożliwiając dostanie się w tę przestrzeń zanieczyszczeń lub substancji, mogących wpłynąć nie tylko na estetykę lecz także na żywotność podłogi i ściany. Cokoły kuchenne odpowiadają zaś za to, by resztki pożywienia i inne odpadki nie dostawały się pod meble, co może zapobiegać pojawianiu się insektów takich jak karaluchy, lgnących do pożywienia.

Nasze Realizacje

Brak ocen.

Oceń strone