Fachowy montaż deski barlineckiej

ukladanie-deski-barlineckiej Fachowy montaż deski barlineckiej - Telefon: 609-370-990

Oferta

Wielu osobom wydaje się, że układanie deski barlineckiej to nic trudnego i że zdołają podołać temu we własnym zakresie. Zauważyliśmy już jednak, że bardzo często musimy poprawiać, a wręcz od nowa układać deskę, po tym jak zajęli się jej montażem właśnie fachowcy amatorzy. Innymi słowy, warto od razu skorzystać z profesjonalnych usług.

Oferujemy montaż deski barlineckiej w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy fachowość i terminowość - u nas nie trzeba kilkunastu poprawek jednej realizacji, jak to nieraz bywa w innych firmach! Skorzystaj z naszych usług i miej pewność, że podłoga w Twoim domu wytrzyma długi czas bez konieczności renowacji.

Oferujemy usługę układania deski barlineckiej w Warszawie oraz jej okolicach, w tym Legionowie, Pruszkowie, Piasecznie, Ząbkach i wielu innych miejscach. W przeciwieństwie do większości "fachowców" działających na obszarze w okolicach stolicy, proponujemy umiarkowane ceny usług, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej podłogi! Oprócz układanie deski, zajmujemy się także kompleksową renowacją podłóg czy schodów, a także oferujemy usługi konserwacji drewna. Nasze usługi dają pewność trwałości podłogi przez wiele lat, bez konieczności remontowania.

Co to jest deska barlinecka?

Wybierając materiał do wykończenia podłogi warto wybrać taki, który jest trwały oraz solidny. Pod uwagę należy wziąć również jego estetykę. Wszystkie te cechy łączy w sobie deska barlinecka. Jest produktem naturalnym i szlachetnym. Łatwa w montażu jest trójwymiarową deską parkietową, w której dwie dolne warstwy stanowi drzewo iglaste, a trzecia, licową zazwyczaj deska dębowa.
Podłoga wykonana z tego rodzaju desek parkietowych jest mniej podatna na pęcznienie oraz kurczenie się drewna. Lite deski podłogowe są lakierowane, dzięki czemu wykazują większą odporność na ścieranie. Oprócz tej zalety podłoga fazowana, wykonana deski barlineckiej wygląda estetycznie i efektownie. Lekko ścięte krawędzie deski parkietowej doskonale pasują do wnętrz urządzonych w modnym ostatnio stylu rustykalnym.

Dlaczego warto ją wybrać?

Podłoga fazowana wykonana jest w 100% z naturalnego drewna, dzięki czemu jest zdecydowanie zdrowsza i trwalsza od sztucznych paneli. Przyjemna i ciepła w dotyku, nie elektryzuje się oraz nie przyciąga roztoczy i kurzu. Sprawia to, że jest idealnym rozwiązaniem dla alergików oraz rodzin z małymi dziećmi. Do zalet podłogi wykonanej z tego rodzaju desek parkietowych można zaliczyć również wysoką zdolność absorbowania wilgoci oraz regulację mikroklimatu w pomieszczeniu. Lite drewno to także naturalny materiał akustyczny.

ukladanie-deski-barlineckiej-2 Fachowy montaż deski barlineckiej - Telefon: 609-370-990

Jednym z największych plusów podłóg wykonanych z litego drewna jest ich wygląd i wytrzymałość. Zawsze eleganckie i schludne są dobrym rozwiązaniem. Cenione są za swoją prostotę oraz niewidoczne na pierwszy rzut oka ścięcia, które podkreślają naturalne piękno drewna, a także optycznie wydłużają deski parkietowe. Sprawia to, iż podłoga wydaje się lekka, a całe pomieszczenie większe. Deskę barlinecką można dodatkowo uszlachetnić poddając ją olejowaniu.


Układanie i montaż deski parkietowa


Tego typu deski parkietowe można układać w systemie pływającym, w oparciu o nowoczesne łączenia typu pióro-wpust. Dzięki zastosowaniu tej metody sam montaż jest szybki i łatwy. Podłogę można montować również w sposób tradycyjny, przyklejając ją do podłoża. Zagwarantuje to jej większą stabilność. Po ułożeniu parkiet od razu nadaje się eksploatacji. Ceny za m2 wynosi ok 115 zł.

Opinie i realizacje

Nasza firma może pochwalić się wieloma realizacjami. Do tej pory mieliśmy okazje układać podłogi z deski barnickiej zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych nieruchomościach. Świadczymy również usługi poprawy pierwotnie ułożonego parkietu. Najlepiej świadczącymi o nas referencjami są zdjęcia pokazujące efekt przed i po zrealizowanej usłudze.

Cennik

Montaż deski barlineckiej oferujemy w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Ceny za m2 uzależnione są m.in. od metrażu powierzchni nieruchomości. Standardowa cena wynosi od 25 do 30 zł za m2, w przypadku większych powierzchni wyceny przygotowujemy indywidualnie. Nasze realizacje są profesjonalne i fachowe. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej podłogi.

Brak ocen.

Oceń strone