Układanie parkietów drewnianych

Sposób położenia i wykończenia parkietu jest istotny z wielu względów. Źle wykonana podłoga nie będzie bowiem w stanie wytrzymać ciężaru związanego z jej codziennym użytkowaniem. Okaże się ona także nieodporna na wpływ wilgoci, zmiennych temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to sprawia, że jej układanie musi uwzględniać realizację najlepszych możliwych technik, a także wykorzystanie wysokiej jakości materiałów.

Spełnienie wszystkich wymienionych wyżej kryteriów gwarantuje nasza firma. Każdy projekt wykonujemy po wcześniejszej, szczegółowej konsultacji z Klientem, zapewniając najwyższą dokładność i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od 15 lat – doświadczenia zebrane przez ten długi okres pozwalają nam spełnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Na czym polega nasza praca?

Sprzedajemy i układamy panele podłogowe. Staramy się, aby z jednej strony produkty z oferty były pod daną kieszeń w wybranej klasie, z drugiej spełniały nowoczesne standardy wytrzymałości, przydatności i estetyki. Łączymy profesjonalizm w doradztwie i w realizacji projektów zleconych przez Klienta. Precyzja i gwarancja po montażu, pozwalają swobodnie korzystać z nowego parkietu.

Związaliśmy naszą działalność z wystrojem wnętrz, ponieważ wiemy że traktowana często po macoszemu podłoga, jest dosłownie podstawą komfortu odpoczynku w domu, ale i w pracy. Nie powinna się niszczyć z błahych powodów i być dokładnie położona.

parkiet-drewniany-uklad Profesjonalne układanie parkietów i podłóg - Telefon: 609-370-990

Rodzaje parkietów i wzory

Jesteśmy w stanie położyć każdy parkiet, niezależnie od jego rodzaju. Nasze usługi realizowane są zarówno w oparciu o modele typowo domowe (parkiety tradycyjne, lamelowane oraz mozaikowe), jak i przemysłowe, które wymagają wykonania prac z uwzględnieniem zadań, jakie posadzka musi spełniać. Kładziemy także parkiet warstwowy – o dwóch i trzech warstwach.

Naszym Klientom pozostawiamy bardzo szeroki wybór wzorów, w jakich parkiety zostaną położone. Niestraszne nam żadne jodełki, cegiełki, drabinki czy szachownice. Każdy projekt dostosowywany jest do Państwa wymagań, a także uwzględnia specyfikę konkretnego domu, mieszkania bądź firmy, w których posadzka ma zostać zamontowana i odpowiednio zabezpieczona.


Gdzie pracujemy?

Obszar działania naszej firmy obejmuje zarówno Warszawę (nasza siedziba mieści się na Targówku), jak również najbliższe okolice stolicy, w tym Piaseczno, Pruszków, Marki, Ząbki czy Legionowo. Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej pracy, a także terminowość - nie wydłużamy sztucznie terminów jak wielu innych fachowców.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług - gwarantujemy, że wysoka jakość wykonanej pracy wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów robocizny, jak to często bywa wśród działających w stolicy firm z branży budowlanej i wykończeniowej. Jednym słowem - wysoka jakość usług w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

parkiet-drewniany Profesjonalne układanie parkietów i podłóg - Telefon: 609-370-990

Oferta

Układanie parkietu to prawdziwa sztuka, której tajniki wymagają lat doświadczeń w branży. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu układania parkietów - jesteśmy w stanie ułożyć praktycznie każdy wzór parkietu w Twoim domu lub firmie. Nasze usługi to pewność doskonałego wyglądu podłogi przez wiele lat użytkowania.

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości materiały wykończeniowe, które zapewnią podłogom w Twoim domu doskonały wygląd przez wiele lat. Nie oszczędzamy na materiałach do układania parkietu, co daje pewność doskonałego wyglądu podłogi przez lata, bez konieczności wydawania pieniędzy na poprawki czy renowację.

Profesjonalne doradztwo i cennik

Przystępność cen to nadal jedna z najważniejszych cech na konkurencyjnym rynku handlu i usług. Sporo się zmieniło od czasów linoleum i klepek drewnianych. Oferta jest nieporównywalnie bogatsza w zakresie materiałów i dizajnu. Tym bardziej liczą się producenci, których my wybieramy do naszego asortymentu, gwarantujący jakość i korzystną cenę.


Doradztwo w naszej firmie oparte jest o doświadczenie pracowników, jak i o opinie naszych Klientów. Śledzimy trendy, sprawdzamy co proponują projektanci, cały czas zdobywamy wiedzę, dbamy o jakość obsługi i miłą atmosferę podczas dokonywania zakupów i przy okazji montażu. Profesjonalizm jest podstawą w naszej pracy.


Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług - gwarantujemy, że wysoka jakość wykonanej pracy wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów robocizny, jak to często bywa wśród działających w stolicy firm z branży budowlanej i wykończeniowej. Jednym słowem - wysoka jakość usług w dobrej cenie!

Planujesz budowę domu i szukasz sprawdzonego parkieciarza? Czeka cię wymiana podłogi na nową, ale znalezienie solidnego fachowca to nie lada wyzwanie? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług, które wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w dobrej cenie. Najlepszym potwierdzeniem naszej wiedzy i doświadczenia są zrealizowane dotychczas usługi w zakresie układania parkietów i podłóg.

Układanie parkietu przemysłowego i egzotycznego


Klientom w Ząbkach, Markach, Białołęce i nie tylko oferujemy szeroki zakres usług związanych z profesjonalnym układaniem parkietów. W naszej ofercie osoby planujące budowę lub remont domu czy mieszkania znajdą między innymi starannie wykonane podłogi przemysłowe i egzotyczne.

Parkiet przemysłowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnej podłogi drewnianej. Układany za pomocą drewnianych deszczułek (lamelek) o kwadratowym lub prostokątnym przekroju sprawdza się doskonale w miejscach intensywnie użytkowanych. Parkiety egzotyczne, układane zwykle z paneli z takich gatunków drewna jak teak, palisander czy wenge wyróżniają się niezwykle bogatą kolorystyką i oryginalnym usłojeniem, coraz częściej można znaleźć na polskich podłogach.

Układanie w wzory


Klienci z Zielonki, Bielan, Piaseczna i innych miast w okolicy, decydujący się na montaż podłogi, stoją przed wyborem wzoru jej ułożenia. Jednym z popularniejszych, a jednocześnie najbardziej klasycznych sposobów ułożenia parkietu jest tak zwana jodełka, jodełka podwójna lub jodełka potrójna.

Często spotykane są również parkiety w cegiełkę, w przypadku których ważne jest prostopadłe ułożenie względem linii okien. Coraz częściej w polskich domach i mieszkaniach spotkać można też ukośne parkiety okrętowe, które doskonale maskują nierówności ścian.

 Dla klientów w Tarchominie, Łomiankach, Bielanach i w okolicy zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń związanych z układaniem parkietów i podłóg. Już od 15 lat działamy w pełni kompleksowo.

 

 Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi związane z montażem nowych podłóg oraz przywróceniem dawnego wyglądu starym parkietom. 


Nowe trendy w budownictwie deweloperskim wprowadziły panele także do pomieszczeń i aneksów kuchennych. W tym zakresie mamy coraz więcej efektywnych realizacji. Wysoki stopień zadowolenia odnotowujemy także w zakresie sprzedaży paneli w kształcie płytek. Układanie ich zlecane jest najczęściej w przedpokojach i holach, gdzie istotą jest wytrzymałość i odporność na wilgoć.

Potwierdzeniem naszych umiejętności oraz profesjonalnego podejścia do wykonywanych prac są zdjęcia realizacji, z którymi możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie. Pozytywne opinie dotychczasowych Klientów pokazują, że warto zainteresować się naszą ofertą.

Zdjęcia realizacji

Naprawa lub wymiana podłogi na nową to jedne z najczęściej wykonywanych prac remontowych. Choć z pozoru mogą wydawać się możliwe do samodzielnego wykonania, warto zlecić je solidnym fachowcom. Jak znaleźć sprawdzonych parkieciarzy, by oszczędzić swój czas, nerwy i energię, a przede wszystkim – cieszyć się z idealnie ułożonej podłogi?

Klientów z okolic Warszawy, w tym z Ząbek,Tarchomina, Łomianek czy Marek, zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty usług. Już od 15 lat w jej ramach wykonujemy rzetelnie prace związane z układaniem podłóg i parkietów. Klientom ze stolicy i jej okolic zapewniamy terminową realizację usług w atrakcyjnych cenach.

Okolice Warszawy

Dowodem na posiadaną przez nas wiedzę i gromadzone przez lata doświadczenie są dotychczasowe realizacje. Dla klientów z Warszawy i okolicznych miast ułożyliśmy setki podłóg i parkietów, wykonaliśmy prace wykończeniowe, takie jak polerowanie i cyklinowanie oraz poddaliśmy renowacji stare podłogi w ich domach i mieszkaniach.

Wysoki poziom usług jest naszym priorytetem. Wszystkim osobom, które planują remont domu lub mieszkania, zapewniamy fachowe ułożenie parkietu lub podłogi. Wiemy jak trudne jest znalezienie naprawdę dobrych fachowców, którzy wykonują swoje prace rzetelnie, terminowo i do tego w uczciwej cenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!


Najczęstsze błędy przy układaniu parkietów


Korzystający z naszych usług klienci w Zielonce, Tarchominie, Białołęce, Bielanach czy Ząbkach, nie muszą obawiać się niedoróbek podczas układania parkietu czy podłogi. Do najczęstszych błędów wśród nierzetelnych parkieciarzy należą między innymi układanie podłogi na niestabilnym podłożu, pozostawianie resztek kleju, niedokładne czyszczenie podłoża z pyłu czy zbyt cienka warstwa wylewki.

Zdarza się również, że pracownik zapomina o dylatacji czy izolacji przeciwwilgociowej lub niewłaściwie je wykonuje. Podobnie bywa z układaniem parkietu lub podłogi na niedostatecznie suchym podłożu. Te i inne błędy nie tylko negatywnie wpływają na estetykę podłogi, ale i powodują jej niszczenie, co może wiązać się z koniecznością kosztownej wymiany na nową.

By uniknąć kosztownych napraw, warto wybrać solidnego parkieciarza. Na rynku nie brakuje bowiem osób bez doświadczenia czy spożywających alkohol w pracy. Alarmująca powinna być dla nas zbyt niska cena usług i jakość sprzętu z którego korzysta parkieciarz. Dobrych specjalistów warto szukać w internecie, czytając uważnie wszystkie opinie i przyglądając się zrealizowanym projektom.

Najczęstsze pytania dotyczące układania parkietu.


Kto układa parkiet?

Co jest potrzebne do układania?

Kiedy najlepiej układać parkiet?

Jak układać parkiet do okna

Ogrzewanie podłogowe a układanie paneli?

Jak układać parkiet bez kleju?

Brak ocen.

Oceń strone