Oceń strone

panel-podlogow Układanie i montaż paneli podłogowych w Warszawie - Telefon: 609-370-990

Oferta

Montaż czy układanie paneli podłogowych mogą wydawać się łatwym zadaniem. Jeżeli jednak chcesz mieć to w swoim domu zrobione w sposób poprawny, lepiej powierz to nam! Praca z panelami podłogowymi wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia - sami wiemy, ile różnych poprawek wykonaliśmy po niefachowym montażu!

W swojej pracy stosujemy wyłącznie materiały najwyższej klasy, co daje pewność tego, że ułożona w ten sposób podłoga przetrwa w doskonałym stanie przez lata! Nie stosujemy półśrodków wytrzymujących najwyższej kilka sezonów! Z wieloletniego doświadczenia wiemy, które produkty są najlepsze.

O panelach podłogowych

Dobre panele podłogowe powinny wytrzymać w miejscu swojego przeznaczenia kilkanaście lat, jeśli nie dłużej. Wbrew pozorom nadają się do każdego pomieszczenia w domu. Wraz z nowym trendem w budownictwie, czyli łączeniem pokoju gościnnego z aneksem kuchennym, ten typ podłogi odnalazł się w swych najmocniejszych wersjach idealnie.

Wybór odpowiedniej wersji paneli będzie zależał oczywiście od rodzaju pomieszczenia. We własnym zakresie możesz zacząć od dobycia informacji i konsultacji ze znajomymi, co u nich sprawdziło się najlepiej. Wszystko zweryfikujesz w naszym sklepie. Profesjonalizm w obsłudze Klienta i szeroka wiedza są cenionym atutem zatrudnionych u nas doradców.

Kładzenie paneli podłogowych


Oferujemy układanie paneli podłogowych w Warszawie i najbliższych jej okolicach, w tym w takich miejscowościach jak Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Ząbki, Marki. Wyróżniają nas krótkie terminy realizacji zleceń oraz terminowość - nie spóźniamy się i nie przekładamy ustalonych wcześniej realizacji na dalszy termin!


Nasza oferta to dowód na to, że wysoka jakość usług wcale nie musi dużo kosztować. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem - w odróżnieniu od wielu innych warszawskich firm, stosujemy atrakcyjne stawki za wykonane przez nas usługi związane z układaniem, montażem czy renowacją podłóg i paneli podłogowych.

ukladanie-parkietow Układanie i montaż paneli podłogowych w Warszawie - Telefon: 609-370-990

Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

Gdy wybrałeś już pomieszczenie, powinieneś zainteresować się właściwościami materiałów, z jakich producent wykonał panele, czy jest to lite drewno, czy wersja laminowana. Jaką mają powłokę i jak często chodzisz po podłodze w danej przestrzeni, czy chodzisz w butach, czy w miękkich papciach, czy jest to strefa kuchenna, czy parkiet przy oknie. Większość cech pozwalających dopasować panele do wymienionych praktycznych zagadnień, wyjaśnia nic innego, jak klasa panelu.

Klasa ścieralności i użyteczności paneli wskaże typ pomieszczenia w zależności od tego, jak często są użytkowane. Im niższa numeracja, tym lepsze panele do sypialni, gdzie nie przebywamy zbyt często. Najwyższa numeracja związana jest z najlepszymi parametrami, wręcz twardzielami w świecie parkietu. Tu trzeba wymienić pokój dziecięcy, gdzie podłoga jest podstawowym miejscem zabaw, jeżdżenia autkami, budowania klockami itp.


Fachowo doradzimy w kupnie!

Czujemy się silni w doradztwie. Nasi Klienci wracają przy okazji kolejnych remontów, interesują ich usługi parkieciarskie, jakie świadczymy. Wiemy, które modele i edycje będą grały z wyposażeniem i przeznaczeniem wnętrza. Bogata oferta kolorystyczna, motywów, materiałów pozwala w pełni dopasować produkty do Twoich oczekiwań. Oprócz tego oferujemy usługi parkieciarskie, gwarantujące profesjonalne ułożenie podłogi.


Nasze Realizacje


Najczęściej zadawane pytania dotyczące paneli podłogowych


W jaki sposób układać panele podłogowe?

Co jest potrzebne do układania?

Co najpierw wykonać, malowanie czy układanie paneli?

Dlaczego panele warto układać prostopadle do okna?

Ogrzewanie podłogowe a układanie paneli?

Czy warto panele układać w kuchni?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fachowca?

5/5 (2)

Oceń strone